Čajka Praha | Křišťálové lustry 

O nás

Obchodní centrum Čajka – Praha zahájilo svou činnost v květnu roku 1993. Centrum Čajka – Praha je nástupcem provozovny Čajka, která byla založena v roce 1971. Obchodní centrum převzalo veškeré aktivity provozovny Čajka a pokračuje dále v obchodní činnost, která má více než třicetiletou tradici.

V současné době je činnost obchodního centra Čajka – Praha zaměřena hlavně na zahraniční návštěvníky Prahy (centrum je umístěno mezi Václavským a Staroměstským náměstím). Sortiment, který je importován z mnoha zemí světa, zajisté ocení i tuzemští zákazníci. Hlavním pilířem naší obchodní politiky jsou nízké ceny – zajištěné velkými objemy nákupu, které vycházejí vstříc každému zákazníkovi.

Před několika lety navázalo obchodní centrum Čajka – Praha velice úzkou spolupráci s jedním z nejvýznamnějších tuzemských výrobců křišťálových svítidel a stalo se tak firemní prodejnou.

Vzhledem k činnosti obchodního centra a jeho zaměření zůstává stále platným článkem na obchodní mapě centra Prahy.

tvorba webu: Ananas.cz © 2008 Čajka Praha | mapa webu | tisk stránky | ↑ nahoru
Kontakt: Čajka - Praha, Železná 24, Praha 1, 110 00, tel.: +420 221 610 181-5, e-mail: cajka-praha@volny.cz, web: www.cajka-praha.cz